Bašta Caffe, kaviareň Bardejov

V príjemnom prostredí útulnej kaviarne nájdu svoje potešenie nielen milovníci kvalitnej kávy, ale aj všetci, ktorí majú radipríjemnú obsluhu a posedenie v útulnom prostredí.

Bašta Caffe, kaviareň Bardejov

Bašta Caffe, kaviareň Bardejov

V príjemnom prostredí útulnej kaviarne nájdu svoje potešenie nielen milovníci kvalitnej kávy, ale aj všetci, ktorí majú radipríjemnú obsluhu a posedenie v útulnom prostredí.

Adresa: Rhodyho 8, 085 01 Bardejov
E-mail:info@bastacaffe.sk

Ponúkame exkluzívnu kávu Julius Meinl 1862 Premium.
Tento koncept práve vďaka prívlastku prémiový nie je voľne dostupný. Servírovacím setom z dielne THUN sa môže v rámci Slovenskej republiky pochváliť len niekoľko vybraných prevádzok, ktoré musia spĺňať určité gastronomické štandardy. Stanovením presných parametrov na získanie prémiového servírovacieho setu sa spoločnosť Julius Meinl chce uistiť, že výnimočná káva v prémiovej šálke sa bude podávať len v požadovaných štandardoch, kvalite, s adekvátnym servisom a v súlade s Viedeňskou kaviarenskou kultúrou.

Kávová zmes
Jedinečnosť kávovej zmesi 1862 Premium spočíva v inšpirácii pôvodnej receptúry zakladateľa spoločnosti, pána Juliusa Meinla I. Táto kávová zmes je 5-druhová, skladajúca sa zo starostlivo vybraných 100% Arabica káv. Štyri druhy Arabica pochádzajú z Mogiany, najlepšej oblasti pre pestovanie kávy v Brazílii a jedna Arabica pochádza z východnej Afriky, ktorá je kolískou kávy. Vďaka týmto oblastiam dostáva táto zmes silné a nezabudnuteľné korenisté arómy. Zlúčenie týchto dvoch kontinentov vedie k jedinečnému zloženiu a skvelej vyváženej chuti s tónmi kakaa a to je typické pre najkvalitnejšiu brazílsku vysokohorskú Arabiku, s vôňou cedru a tropického ovocia. Arabica kávy sú pestované v pahorkatinách medzi 800 a 2100 m. Pomalý rast pri teplotách 17 až 32 stupňov sa podieľa na dalšom dozrievaní kávových bobúľ a má pozitívny vplyv na chuť a kvalitu.

Praženie
Julius Meinl 1862 Premium je okúzľujúca kávová zmes pražená jemným a pomalým spôsobom, ktorý dokáže urobiť z Espressa silný a neopakovateľný kávový zážitok. Vďaka tmavému praženiu, ktoré dáva mierne pikantnú ovocnosť je dosiahnutý dlhotrvajúci dozvuk chuti. Hustá a mierne strakatá crema (pena) poteší oko milovníka kávy a garantuje chuť v šálke po celú dobu konzumácie. Chuť horkej čokolády a kakaa sa spája s príchuťou cédru v jemnej kombinácii, zatiaľ čo sladkosť a telo brazílskej Arabica kávy zvýrazní nádherný bouquet.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.