Cactus, bar & wellness

V Cactus Bar & Wellness nájdete štýlovosť, pohodu, relax a zábavu pod jednou strechou.

Cactus, bar & wellness

Cactus, bar & wellness Bardejov

V Cactus Bar & Wellness nájdete štýlovosť, pohodu, relax a zábavu pod jednou strechou.

Adresa: Štefánikova 61, 085 01 Bardejov
Telefón:+421 904 844 444
E-mail:cactus@cactus.sk

Náš English pub poskytuje exkluzívne priestory s kapacitou 60 ľudí a ďalších 10 ľudí v nefajčiarskom salóniku. Príďte si v pohodlí vychutnať sledovanie športových prenosov a zahrať si biliard, zacvičte si v našom fitness, oddýchnite si v saune, zohrejte v soláriu alebo využite naše masérske služby.

Fitness sú športové aktivity a celkový životný štýl, ktorý má za cieľ všeobecnú telesnú kondíciu, zdatnosť, zlepšenie držania tela a zlepšenie konceptu postavy pri súčasnom pôsobení na upevňovanie zdravia a rozvoj sily.

Naše fitness centrum sme zmodernizovali a kompletne vybavili novými strojmi jednej z najlepších značiek pre fitness, TECHNOGYM.

Svetlo, ktoré solárium vyžaruje, má optimálne zloženie pre rýchle a veľmi efektívne opaľovanie ľudskej pokožky. Špeciálne lampy poskytujú pomerne vysoký podiel mierneho UV A opaľovacieho žiarenia. Toto predchádza spáleniu, kým súčasne vyvoláva pekné opálenie do bronzova v extrémne krátkom čase. Okrem kozmetického efektu je vhodné množstvo opaľovania zdraviu prospešné.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.