Dolina, reštaurácia Bardejov

Reštaurácia Dolina je samostatný rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou situovaný v pokojnom okraji historického mesta Bardejov.

Dolina, reštaurácia Bardejov

Dolina, reštaurácia Bardejov

Reštaurácia Dolina je samostatný rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou situovaný v pokojnom okraji historického mesta Bardejov.

Adresa: Pod Vinbargom 2649, 085 01 Bardejov
Telefón:0918 299 600
E-mail:dolinabj@dolinabj.sk

Reštaurácia Dolina je samostatný rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou situovaný v pokojnom okraji historického mesta Bardejov. Klasické jedlá v modernom prevedení pripravované z kvalitných regionálnych surovín, starostlivo vyberané slovenské vína a príjemný personál sú zárukou pretrvávajúceho zážitku z príjemne stráveného času v našej spoločnosti.

Priestory reštaurácie sú ideálne miesto na organizovanie rôznych významných rodinných udalosti ako napr. svadobné hostiny, oslavy životných jubileí ako aj firemné večierky s kapacitou priestorov pre viac ako 100 osôb.
Parkovanie áut je bezplatné v celom objekte pred reštauráciou.

Penzión Dolina je útulný Penzión s rodinnou atmosférou a príjemným priateľským personálom vhodný pre obchodných cestujúcich, ako aj pre turistov s deťmi s možnosťou stravovania v reštaurácií alebo pizzerií s priestranným detským kútikom.
Ponúkame ubytovanie v 4 izbách a 1 apartmáne. Spolu je Vám k dispozícii 10 lôžok.
Každá izba a apartmán je vybavená WC a kúpeľňou, káblovou TV a Wifi pripojením na internet.
Parkovanie aut je zdarma v uzavretom parkovisku s garážou s monitorovaným kamerovým systémom.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.